خانه / معرفی گروه تجاری کشت کالا

معرفی گروه تجاری کشت کالا

گروه تجاری کشت کالاlogox2

 

درباره گروه تجاری:

گروه تجاری کشت کالا با هدف تولید و توسعه پایدار در راستای کمک به کشاورزان و تولید کنندگان گیاهان دارویی در سال ۱۳۹۳ آغاز به فعالیت نمود. گروه تجاری کشت کالا در زمینه های خرید، توزیع، بسته بندی و فراوری گیاهان دارویی فعالیت می کند و آمادگی خرید تضمینی از کشاورزان و واردکنندگان گیاهان دارویی همچنین تامین نیاز شرکت های تولید کننده دارو های گیاهی، اسانس گیری و عطاری ها و صادرکنندگان محترم می باشد.

 

تولیدکنندگان و واردکنندگان گیاهان دارویی

– شما می توانید درخواست فروش محصول خود را از طریق فرم فروش یا شماره فکس برای ما ارسال نمایید تا در صورت نیاز با قیمت مناسب توسط ما خریداری شود.

– در شرایطی که محصول شما مورد نیاز ما نباشد ما می توانیم از طریق بازارچه گیاهان دارویی محصول شما را با قیمت مناسب بفروش برسانیم.  گروه تجاری کشت کالا تضمین صحت انجام معامله را انجام می دهد، پس با خیال آسوده می توانید محصول خود را بفروش برسانید(درصد پورسانت توافقی می باشد).

 

شرکت ها و صادرکنندگان گیاهان دارویی

– درصورتی که گیاه دارویی مورد نیاز شما در بازارچه گیاهان دارویی موجود نباشد نیاز شما در بازارچه گیاهان دارویی انتشار می دهیم. اطمینان داشته باشد گروه تجاری کشت کالا در کمترین زمان ممکن بهترین محصول را بصورت مستقیم از تولیدکنندگان با قیمت مناسب برای شما تهیه می کند(درصد پورسانت توافقی می باشد).

 

 

 

همچنین گروه تجاری کشت کالا آمادگی انعقاد قرارداد با کشاورزان درجهت تولید برخی از گیاهان دارویی می باشد محصولات تولیدی به صورت تضمیمی خریداری می شود و تهیه بذر و نشاه و همچنین مشاوره در تمامی مراحل بر عهده شرکت کشت کالا می باشد.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *